Gravotech - Rotary engraving machine

GRAVOGRAPH STAJE SIĘ GRAVOTECH

Innowacyjne rozwiązania do grawerowania, znakowania i modelowania artystycznego

Solidne rozwiązania i usługi znajdują zastosowanie tam, gdzie Expression of Objects nabiera pełnego znaczenia.
Uzyskanie statusu Gravotech pozwala na budowanie szerszej oferty poprzez integrację niektórych technologii ze świata znakowania.

Obecnie Gravograph kontynuuje ewolucję, łącząc siły z Technifor, aby stać się Gravotech i lepiej służyć naszym Klientom na całym świecie.

Gravograph-Becomes-Gravotech

Gravograph, rys historyczny

Marka założona w 1938 roku w Stanach Zjednoczonych pod nazwą New Hermès, wynalazca pierwszego małego pantografu, który przybył do Europy w 1946 roku (Wielka Brytania).

Gravograph jest niezaprzeczalnie światowym liderem w branży grawerowania mechanicznego i laserowego: francuski producent mechanicznych maszyn od 1950 roku w pobliżu Troyes, producent materiałów eksploatacyjnych od 1963 roku (Gravoply) i twórca własnego oprogramowania do sterowania maszynami. Gravograph bardzo szybko rozpoczął działalność na wszystkich kontynentach.

Dzięki ponad 160 000 maszyn zainstalowanych na całym świecie i ponad 80-letniemu doświadczeniu w produkcji mechanicznych i laserowych maszyn do grawerowania i cięcia, akcesoriów, oprogramowania oraz materiałów do grawerowania.

Gravograph oferuje swoim Klientom unikalne rozwiązania pod klucz do zastosowań komercyjnych, instytucjonalnych i przemysłowych w zakresie oznakowania i personalizacji: jubilerzy, szyldy, twórcy trofeów, architekci, profesjonalni grawerzy, rzemieślnicy, światowe marki luksusowe i przemysł to wszyscy Klienci, którzy używają rozwiązań Gravograph do swoich zastosowań.

Dzięki swojej bogatej historii, know-how i zdolności do ciągłego wprowadzania innowacji, Gravograph utrzymał swoją pozycję międzynarodowego lidera.

Nasza oferta