Produkt ISlide w LS100

[Historia sukcesu] ISlide: Idealne połączenie niestandardowej odzieży sportowej i innowacji technologicznej

ISlide: obuwie sportowe i klapki w jednym

Gdzie personalizacja spotyka się z obuwiem najwyższej jakości

  Logo Islide

ISlide to firma obuwnicza założona przez Justina Kittredge'a, weterana branży z 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w tworzeniu i sprzedaży spersonalizowanych produktów. Oferuje ona wysokiej jakości tworzone na zamówienie sportowe klapki oraz skarpetki. Konsumenci mogą wyrazić swoją kreatywność, personalizując produkty tekstem oraz logami swoich ulubionych drużyn sportowych lub marek.

Kluczowe informacje
Powstanie firmy 2013
SIEDZIBA GŁÓWNA Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone
Liczba pracowników 50 osób
Maszyny Gravotech w użyciu Stół laserowy LS100 z oprogramowaniem Gravotouch
Współpraca z Gravotech od 2022

Dwa kluczowe aspekty biznesowe pozwalają ISlide dostarczać swoim klientom produkty o dużym znaczeniu:

 • personalizacja - umożliwia klientom prezentowanie swojego indywidualnego stylu i wyrażanie siebie poprzez unikalne oraz emocjonalnie ważne produkty.
 • licencjonowane produkty - od popularnych marek takich jak Warner Bros i Nickelodeon po główne ligi sportowe (NBA, MLB, NHL itp.) – ISlide posiada ponad 50 licencji, co pozwala marce oferować szeroką gamę opcji dostosowanych do wszystkich gustów.

ISlide głównie prowadzi sprzedaż przez internet, jednak od momentu uruchomienia firmy w 2013 roku, strategicznie otwierano również sklepy tymczasowe w kluczowych ośrodkach handlu detalicznego. Celem tych działań jest umożliwienie lojalnym klientom natychmiastowej personalizacji ich ulubionych produktów przy użyciu maszyny do grawerowania laserowego.

W tym kontekście oficjalny sklep NBA, zlokalizowany w sercu Nowego Jorku przy Piątej Alei, przeznaczył specjalną sekcję dla ISlide. Dzięki zastosowaniu tej technologii, fani koszykówki mają możliwość personalizacji swoich klapek, dodając logo ulubionej drużyny!

Po uruchomieniu pierwszego systemu personalizacji, ISlide zdało sobie sprawę z konieczności ponownego przemyślenia rodzaju używanej maszyny, aby poprawić doświadczenia klientów w sklepie. W związku z tym, nawiązali szybki kontakt z Gravotech w celu wprowadzenia nowego rozwiązania, które byłoby bardziej precyzyjne, kompaktowe i wydajne.

Wyzwania biznesowe ISlide

Spersonalizowany produkt ISlide

Doskonalenie obsługi klienta w sklepie…

Budowanie emocjonalnej więzi z klientami nie stanowiło wyzwania dla ISlide. Dzięki zaletom produktów drukowanych na żądanie, firma oferuje to, co klienci już kochają.

Chodziło raczej o zapewnienie, że grawerowanie w sklepie będzie:

 • atrakcyjne wizualnie
 • szybkie w tworzeniu
 • angażujące klientów

ISlide starał się znaleźć odpowiednie rozwiązanie, aby osiągnąć te cele.

Skontaktuj się z nami
Produkt ISlide w LS100

… rozwiązanie dostosowane do handlu detalicznego

Istniejące w sklepie NBA rozwiązanie do grawerowania ISlide nie zapewniało oczekiwanych rezultatów pod względem precyzji, jakości i czasu znakowania.

Te problemy skłoniły ich do poszukiwania innego urządzenia, które spełniałoby następujące kryteria:

 • mały rozmiarpozwalający na instalację w ograniczonej przestrzeni;
 • łatwość w użyciu dla wszystkich pracowników, nawet przy minimalnym przeszkoleniu;
 • ograniczenie nieprzyjemnych zapachów spowodowanych grawerowaniem niektórych materiałów, takich jak skóra wegańska, i zapobieganie ich rozprzestrzenianiu się po całym sklepie;
 • z krótkim czasem grawerowania i procesem, który wcześniej zajmował ponad 20 minut;
 • spełnia standardy bezpieczeństwa w przypadku użytkowania w miejscach publicznych.
Skontaktuj się z nami

Gravotech dla ISlide: właściwe rozwiązanie dla właściwego środowiska

Krótki harmonogram wdrożenia projektu


Nowe rozwiązanie do grawerowania dla sklepu pop-up NBA firmy ISlide zostało szybko wdrożone i dodane do ich systemu w ciągu zaledwie trzech tygodni. Oczywiście, by osiągnąć tak wysokie wyniki, spełniające potrzeby ISlide, konieczne było jego dodatkowe dostrojenie, co zajęło mniej niż trzy miesiące.

ISlide Gravotouch

Poznaj oprogramowanie Gravotouch

Jednym z kluczowych cech wyróżniających Gravotech jest oprogramowanie Gravotouch. Jego spersonalizowany katalog oferuje specyficzne elementy marki i kolory produktów klienta, umożliwiając pracownikom łatwe korzystanie z maszyny do grawerowania w sklepie.
Oprogramowanie zapewnia 3 kluczowe korzyści:

 1. Zaprojektowane specjalnie dla środowisk detalicznych, posiada ono konfigurowalny interfejs dostosowany do estetyki markiklienta.
 2. Umożliwia ono firmom zaprezentowanie aktualnego, obszernego katalogu produktów z możliwością personalizacji.
 3. Jest łatwe w użyciu i konfiguracji, proste i intuicyjne dla użytkowników na każdym poziomie umiejętności - to kluczowy argument sprzedażowy dla głównych luksusowych sprzedawców detalicznych.
Skontaktuj się z nami
Brian McAfee

 

"Analizując projekt personalizacji przedstawiony przez klienta, dokładnie badamy technologię i rodzaj rozwiązań najlepiej odpowiadających jego oczekiwaniom i ograniczeniom. Ten staranny proces selekcji zapewnia dostarczenie idealnego produktu, spełniającego specyficzne potrzeby naszych klientów."

Brian McAfee, globalny menedżer ds. kluczowych klientów Gravotech

 

Grawerka laserowa LS100 CO2

Poznaj maszynę LS100

Inne kluczowe zalety LS100 dla ISlide obejmują:

Oprogramowanie zapewnia 3 kluczowe korzyści:

 • laser i rozmiar - laser był najmniejszym dostępnym urządzeniem z obszarem grawerowania na tyle dużym, aby pomieścić ich produkty, jednocześnie oferując pracownikom w sklepie dużo przestrzeni do obsługi procesu.;
 • szybkość - czas grawerowania jest znacznie krótszy niż w przypadku poprzednio używanej maszyny;
 • wydajny system odsysania, który eliminuje nieprzyjemne zapachy, co korzystnie wpływa na zdrowie pracowników;
 • zgodność z normami bezpieczeństwa dla osób postronnych i klientów, co jest ważnym punktem sprzedaży w środowiskach detalicznych - laser wyłącza się automatycznie po otwarciu drzwi maszyny.
Skontaktuj się z nami
Brian McAfee

 

“Analizując projekt personalizacji przedstawiony przez klienta, dokładnie badamy technologię i rodzaj rozwiązań najlepiej odpowiadających jego oczekiwaniom i ograniczeniom. Ten staranny proces selekcji zapewnia dostarczenie idealnego produktu, spełniającego specyficzne potrzeby naszych klientów.”

Brian McAfee, globalny menedżer ds. kluczowych klientów Gravotech

 

Szerokie wsparcie techniczne spełniające wymogi wysokiej jakości grawerowania

Gravotech i ISlide współpracowały, aby osiągnąć wyjątkową jakość grawerowania, jednocześnie dbając o integralność grawerowanych materiałów:

 • seria testów - Oba zespoły pracowały ramię w ramię, aby dokładnie je przeprowadzić;
 • wizyty technika na miejscu - Technik Gravotech kilkakrotnie odwiedził pop-up ISlide w sklepie NBA, aby przeprowadzić i dostosować testy grawerowania;
 • napięte terminy - Gravotech dostosował się, aby zapewnić ISlide szybkie i wydajne wsparcie, którego potrzebowali. Instalacja maszyn do grawerowania w sklepie została zrealizowana w ciągu zaledwie kilku dni - technik niezwłocznie stawił się na miejscu, by rozpakować i ustawić rozwiązanie.
 • Szkolenie z obsługi nowo zainstalowanego urządzenia odbyło się w ekspresowym tempie, trwając mniej niż godzinę. Taka efektywność była możliwa dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi oprogramowania Gravotouch, w który wyposażono rozwiązanie.
Brian McAfee

“Wykorzystując naszą obszerną wiedzę i doświadczenie w różnorodnych aplikacjach oraz projektach, byliśmy w stanie przedstawić świadome rekomendacje.”

Brian McAfee, globalny menedżer ds. kluczowych klientów Gravotech

Kluczowym krokiem okazało się opanowanie umieszczania produktu w maszynie, co jest niezbędne do osiągnięcia optymalnych wyników grawerowania. Nawet to zadanie okazało się łatwe dzięki:

 • różnorodnym możliwym pozycjom dla klapek, które są wyraźnie oznaczone w maszynie, co wskazuje pracownikom dokładnie, jak je należy włożyć;
 • te same pozycje zostały wprowadzone do Gravotouch podczas konfiguracji oprogramowania, eliminując potrzebę ponownego ustawiania parametrów dla każdej operacji grawerowania!

Pozwoliło to zespołowi ISlide pewnie i skutecznie przejąć kontrolę nad procesem personalizacji.

ISlide LS100

Udana współpraca

Ta współpraca okazała się wielkim sukcesem. Połączenie właściwego rozwiązania Gravotech i odpowiedniego produktu od ISlide okazało się strzałem w dziesiątkę.

Przede wszystkim dedykowane oprogramowanie Gravotech Gravotouch™ usprawniło proces grawerowania, czyniąc go szybszym i łatwiejszym. W rezultacie:

 • pracownicy poczuli się bardziej komfortowo korzystając z rozwiązania;
 • chętniej oferowali klientom usługi personalizacji;
 • ISlide nabrało większej pewności w oferowaniu swoim klientom szerokiej gamy opcji personalizacji.
   

Współpraca z Gravotech przyczyniła się do bardziej komfortowego procesu grawerowania na zamówienie dla pracowników i klientów ISlide.

 

Justin Kittredge

“Gravotech odegrał kluczową rolę w możliwości dostarczania naszym klientom spersonalizowanych klapek sportowych, dzięki wszechstronnemu rozwiązaniu - maszynie laserowej i specyficznemu oprogramowaniu dla zastosowanej aplikacji.

Doświadczenie Gravotech i jej zdolność do spełniania naszych precyzyjnych potrzeb naprawdę wzbogaciły naszą ofertę produktów”

Justin Kittredge,
dyrektor generalny ISlide


Bez względu na to, czym zajmuje się Twoja firma, zespół Gravotech specjalizuje się w różnych zastosowaniach grawerowania, co gwarantuje, że wybierze rozwiązanie najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy.

Ty też chcesz oferować swoim klientom spersonalizowane produkty?