Gravotech - Express Engraver

Punkty grawerskie

Odkryj naszą grawerkę dostosowaną do Twoich potrzeb

Potrzeby punktów grawerskich są jednym z największych wyzwań ze względu na różnorodność biznesową i zastosowania. Wspólnym wyzwaniem jest zawsze oferowanie produktu wysokiej jakości w krótkim czasie, aby wyróżnić się na tle konkurencji, a wszystko to przyczynia się do zysku. Grawerzy tworzą pieczątki, realizują wewnętrzne oznakowanie (przywieszki do skrzynki pocztowej, numer pokoju), tabliczki identyfikacyjne czy personalizują (przywieszki dla zwierząt, personalizacja prezentów). Gravotech oferuje uniwersalne, kompletne rozwiązania (maszyny, oprogramowanie, akcesoria i materiały) do obsługi punktów grawerskich. Nowe trendy, nowe możliwości: różnorodność dzięki oznakowaniu Premium i personalizacji. Dziś personalizacja jest wszechobecna w naszym społeczeństwie. Personalizacja jest nieunikniona, niezależnie od tego, czy chodzi o uczynienie standardowego przedmiotu wyjątkowym, nadanie wartości dodanej produktowi, czy też oznaczenie ważnego wydarzenia. Ale to coś więcej niż trend, spełnia rzeczywistą potrzebę nadawania cech indywidualnych rzeczom i zapamiętania chwil. Wejście na rynek grawerowania i personalizacji lub urozmaicenie oferty otworzy przed Tobą nowe możliwości!

Szyldy, tablice i oznakowania są ważną grupą zastosowań, zawsze były mocnym filarem w historii Gravotech, to właśnie do nich skierowana jest podwójna oferta „grawerki i przedmioty gotowe do grawerowania oraz akcesoria”. Grawerowanie przez dekady było i nadal jest idealnym rozwiązaniem dla większości potrzeb na rynku oznakowań oraz punktów grawerskich. Rozwój i ulepszenia w technologii laserowej stanowią teraz uzupełnienie dla branży związanej z szyldami i oznaczeniami, dodając nowe możliwości cięcia i grawerowania w celu tworzenia nowego rodzaju znaków i różnorodności. Grawerowanie laserowe da również inne efekty ( np. kontrast w zależności od materiału) w porównaniu z grawerem mechanicznym. Należy pamiętać, że elegancja grawerowanej mechanicznie (za pomocą frezu) obrączki nie jest i być może nigdy nie będzie równa tej wykonanej na urządzeniu laserowym.

Odkryj rozwiązania Gravotech

Nasze kompaktowe grawerki laserowe są idealne do pracy w punktach grawerskich, ponieważ mogą wykonywać stemple, wycinać szyldy akrylowe, grawerować etykiety z tworzyw sztucznych, personalizować szkło i drewno, grawerować i wycinać papier...
Wszystkie te prace wykonasz za pomocą tego samego lasera, co oznacza zużycie niewielkiej powierzchni i mały wkład finansowy.

Oprogramowanie ABC będzie idealne dla nowicjuszy w świecie grawerowania na zamówienie.
Przeprowadzi użytkownika krok po kroku przez tworzenie personalizowanego graweru lub prostego oznakowania.
Gravostyle ™jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanych użytkowników, ale pozwoli Ci korzystać ze wszystkich możliwości maszyny, rzeźbienia 3D, trybu matrycowego, grawerowania zdjęć, modyfikacji logo itp.

Gravotech oferuje szeroki asortyment dwuwarstwowych laminatów, który charakteryzuje się kolorowym oznakowaniem po grawerowaniu, bez konieczności późniejszego nanoszenia dodatkowego koloru za pomocą pióra lub cieczy.
Nasze przywieszki są gotowe od razu po wyjęciu z maszyny, co jest ogromną zaletą dla spieszącego się klienta.
Katalog materiałów zawiera również materiały drewniane, akryle, tabliczki metalowe i plastikowe oraz wiele innych produktów. Jest regularnie aktualizowany o nowe materiały, aby zapewnić nowe możliwości i utrzymać aktywność Twojej firmy.

Dlaczego warto wybrać dostosowaną do Twoich potrzeb maszynę do grawerowania Gravotech ?

Mała grawerka mechaniczna idealna do sklepów

Gravotech oferuje kilka rozwiązań dostosowanych do warunków placówek handlowych: kompaktowe, ciche, czyste i oczywiście w 100% bezpieczne.

Nasze rozwiązania są modułowe i można je później rozbudować o akcesoria jeżeli wprowadzisz nowy rodzaj przedmiotów do grawerowania (przystawka obrotowa, inne wrzeciono, stół do cięcia).

Grawerowanie laserowe lub mechaniczne jest zdecydowanie najpopularniejszą techniką personalizacji, ponieważ daje wysokiej jakości, niezapomniane wrażenie na szerokiej gamie materiałów.

Przedmiot dekoracyjny: cięcie i grawerowanie

Teraz, gdy każdy ma dostęp do znakowania i personalizacji online, musisz wyróżnić się usługą (szybsza, lepsza jakość) lub produktem, którego nikt inny nie oferuje.

Połącz wycięcie tym samym urządzeniem laserowym szyldy z kolorowego akrylu (litery, kształty, logo) z grawerowanym panelem z drewna, aby stworzyć innowacyjne kolorowe oznakowanie.

Nasze maszyny są w stanie grawerować i wycinać (w zależności od materiału i technologii) wszelkiego rodzaju materiały, w tym drewno, akryl i większość tworzyw sztucznych, papier i tekturę, skórę, szkło, granit, metale, tekstylia, a nawet artykuły spożywcze!

Różne elementy personalizowane za pomocą tej samej maszyny

Użyj tej samej kompaktowej grawerki mechanicznej, aby spersonalizować wiele przedmiotów: pierścionki, długopisy, noże, zapalniczki, artykuły promocyjne, tabliczki na trofea, papierosy elektroniczne, osobiste lub wewnętrzne oznakowanie, szkło, wyroby skórzane, prezenty, przywieszki dla zwierząt itp.

Możliwości biznesowe są nieograniczone, możesz rozszerzyć działalność swojej firmy również w sieci. 

 Zwykle zwrot kosztów zakupu nowej maszyny następuje po kilku miesiącach.