Gravotech - POP Displays and sign engraving

Wyświetlacze POP i grawerowanie tablic

Odkryj naszą maszynę do grawerowania tablic i ekspozytorów!

Ekspozytor (POP) jest ciekawym rozwiązaniem dla wielu punktów sprzedaży detalicznej.

Większość zakupów w ostatniej chwili dokonywana jest na strategicznie rozmieszczonych ekspozytorach dzięki ich atrakcyjnemu wyglądowi.

Nasza maszyna CNC może z łatwością ciąć akryl, drewno, metal, karton i wiele innych materiałów.

Możemy urzeczywistnić dowolny kreatywny projekt, również dodając proces drukowania UV lub oświetlenie dla kolorowych reklam.

  • Akrylowe ekspozytory POS / POP
  • Podświetlane ekspozytory akrylowe
  • Drewniane ekspozytory POS / POP
  • Ekspozytory z nadrukiem UV
  • Cięcie cienkiego arkusza metalu
  • Rzeźbienie w drewnie 2.5D
  • Cięcie grubych materiałów
  • Reklama

Odkryj rozwiązania Gravotech

Gravotech oferuje szeroką gamę laserów ploterowych (typu Gantry) ze źródłem lasera CO2 lub światłowodowym w zależności od materiału do grawerowania / cięcia, a nawet kombinacji obu źródeł w tym samym urządzeniu! Wybór mocy zaczyna się od 25 W dla standardowych zastosowań do cięcia do 150 W do cięcia grubego akrylu.

Wybierz z naszej oferty materiały, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Użyj Gravoply ™ 1 lub Gravoglas ™ 2-Plex ™ Textured ze względu na ich odporność, stabilność UV, głębokie grawerowanie i stałą jakość cięcia. Z kolei Acrylic i LaserWood gwarantują atrakcyjny i kreatywny design. Wygraweruj i wytnij je maszyną mechaniczną lub laserową, aby uzyskać nowoczesny ekspozytor lub szyld. Pamiętaj, że większość naszych materiałów nadaje się do druku UV.

Dlaczego wybrać maszynę do grawerowania wyświetlaczy i tablic marki Gravotech?

Szeroka gama materiałów Gravotech

Zaprojektuj swoje dzieło w naszym oprogramowaniu CAD / CAM, wybierz najbardziej odpowiedni materiał z naszego katalogu materiałów grawerskich i przekształć je za pomocą mechanicznej lub laserowej maszyny do produkcji szyldów i oznakowań.

Oferta Gravotech jako jedyna na rynku łączy obie technologie grawerowania i będzie Cię wspierać na każdym etapie.

Grawerowanie laserem CO2 w akrylu, plexi, pmma

Technologia mechaniczna i laserowa są w pełni komplementarne, ponieważ dają różne aspekty wizualne przetwarzanych materiałów.

Nasz asortyment materiałów, takich jak Laserwood lub Acrylic oraz wiele innych, jest przeznaczonych zarówno do grawerowania, jak i cięcia.

Przetwarzanie małych, średnich i dużych serii w trybie Matrix może znacznie zwiększyć produktywność poprzez cięcie partii ekspozytorów i wyświetlaczy za jednym razem.

Grawerowany znak "Ice " - POP

Dzięki naszej funkcji Print & Cut i sterownikowi, plik z dowolnej drukarki UV można przesłać bezpośrednio z oprogramowania innej firmy do lasera.

Wbudowana kamera wykryje znaczniki, a laser automatycznie wytnie kształt wokół wydrukowanego wzoru.

Ponadto oprogramowanie Gravostyle ™w połączeniu z naszymi dużymi grawerkami mechanicznymi nada Twoim kreacjom większą głębię, otwierając możliwości 3D.