Gravotech - Paper cutting and engraving

Grawerowanie i cięcie papieru

Odkryj naszą maszynę do laserowego grawerowania i cięcia papieru!

Wycinaj, znakuj, twórz linie zgięcia, graweruj. Niezależnie od tego, czy chodzi o dodanie wartości do produktu poprzez uczynienie go wyjątkowym, stworzenie doskonałego zaproszenia, upamiętnienie chwili, czy też zaskoczenie obserwatorów, w wyniku obróbki laserowej papier staje się jednym z najciekawszych materiałów.

Technologia laserowa jest kompromisem między wytrzymałymi rozwiązaniami, takimi jak wykrawanie, a poręcznymi rozwiązaniami, takimi jak nożyczki:

  • w przeciwieństwie do sztancowania, tworzenie jednostkowych projektów jest możliwe za pomocą laserowej maszyny do cięcia papieru
  • w przeciwieństwie do cięcia nożyczkami, skomplikowany projekt można uzyskać i precyzyjnie odwzorować za pomocą lasera (nie wspominając o szybkości).

Wizytówki, specjalne karty okolicznościowe, scrapbooking, ekspozycje POS / POP, opakowania, sztuka i rękodzieło, okładki i kalendarze, zakładki.

Rynek papieru obejmuje wiele zastosowań, które można ulepszyć za pomocą technologii laserowej.

Laserowa maszyna do grawerowania papieru to dobry sposób na uszlachetnienie nawet dla wysokiej jakości wyrobów z papieru.

Odkryj rozwiązania Gravotech

Gravostyle ™ to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia.
Zawiera również bibliotekę sugerowanych ustawień, która automatyzuje przetwarzanie papieru (cięcie, składanie i grawerowanie).
Nasze lasery mogą być również sterowane przez oprogramowanie innych firm (CorelDraw, Adobe Illustrator itp.).

Grawerowanie laserowe

Wycinanie laserem płatków śniegu

Laser jest jedyną maszyną, która może spersonalizować (tekst, zdjęcie, nazwę, wzór, kształt, logo), tworzyć linie zgięcia lub wycinać niewielką partię papieru w krótkim czasie.

Laser korzysta z biblioteki ustawień, która zautomatyzuje obróbkę papieru za pomocą Gravostyle ™ lub dowolnego oprogramowania innej firmy (CorelDraw, Adobe Illustrator itp.).

W konsekwencji użytkownik bardzo łatwo i szybko może ciąć, składać i znakować papier z gwarantowanym efektem. Tryb Matrycy umożliwia łatwe powtarzanie wzorów na tym samym arkuszu dla produkcji partiami.

Ozdoba papierowa wycięta za pomocą lasera

Zarządzanie wiązką naszego lasera w połączeniu z małą soczewką (1,5 '') skupi wiązkę lasera w punkcie, gwarantując bardzo ostre linie cięcia (~ 10 µm).

Ta funkcja zapewnia brak efektów wypalenia obramowania, niezbędnego w aplikacjach takich jak POS / POP, wizytówki, prototypowanie opakowań lub limitowane edycje kart okolicznościowych.

Grubość wiązki laserowej jest idealna do delikatnego wycinania dla zaawansowanych projektów takich jak koronki. Laser potrafi precyzyjnie wycinać kształty i nazwy o wysokości 1 mm.

Wygrawerowana ozdoba z papieru

Graweruj, składaj i wycinaj wszystko tym samym laserem (nazwa, tekst, zdjęcie, wzór, logo).

Cięcie papieru i tektury nie wymaga dużej mocy lasera, co zmniejsza koszty inwestycji w sprzęt.

Twoje dzieło będzie miało wysoką wartość dodaną, pozwalając Ci odróżnić się od konkurencji, oferując coś wyjątkowego.

Mosaic of personalized jewels, glass and perfume

Personalizacja

Uczyń go wyjątkowym, stwórz emocje

Jesteś marką luksusową lub międzynarodową i chciałbyś opracować ekskluzywne doświadczenie klienta w sklepie dla swoich klientów, na swojej stronie e-commerce lub podczas wydarzenia?

Gravotech oferuje rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Dedykowany kierownik projektu poprowadzi Cię przez cały okres współpracy: omówienie wymagań, przeprowadzenie próbek na Twoich produktach, wybór najlepiej dopasowanej technologii personalizacji, wdrożenie rozwiązania i szkolenie użytkowników.

 

Dowiedz się więcej