Gravolase™ Metallics - Materialy do grawerowania - Gravograph

Znakowanie na pucharach, nagrodach i medalach

Jak tworzyć personalizowane puchary i medale

Celebrowanie osiągnięcia lub docenienie rezultatu, zarówno fizycznego, jak i intelektualnego, zasługuje na upamiętnienie namacalnym suwenirem. Graweruj osiągnięcia Twoich klientów na trofeach, pucharach, medalach, plakietkach lub innych nagrodach, które będą reprezentować ich sukces!
Personalizowanie pucharów czy grawerowanie medali to popularny trend, który znacząco podnosi ich wartość emocjonalną przedmiotu, jednocześnie pozwalając na zwiększenie marży zysku.

Istnieją dwa sposoby personalizacji pucharów:

  • Dla początkujących: graweruj i wycinaj niestandardowe etykiety, które można przymocować do nieoznaczonego pucharu lub nagrody.
  • Dla doświadczonych grawerów: graweruj na powierzchni nagrody za pomocą maszyny grawerującej.

Znakowanie na pucharach: proponowane rozwiązania!

Nasze stoły laserowe LS100 i LS900 to wszechstronne maszyny do grawerowania laserowego pucharów, które umożliwiają grawerowanie i cięcie etykiet samoprzylepnych, a także bezpośrednie personalizowanie pucharów. Ich źródło lasera CO2 jest bardzo wydajne w grawerowaniu większości materiałów organicznych, takich jak drewno, szkło, plastik lub kamień.

Te lasery do statuetek łączą w sobie szybkość grawerowania i możliwość tworzenia etykiet matrycowych. Są najlepszą opcją dla grawerów poszukujących produktywności. Nasze maszyny laserowe idealnie nadają się również do tworzenia spersonalizowanych medali i prezentów z drewna lub plastiku, umożliwiając cięcie i grawerowanie za pomocą tej samej maszyny.

Nasza stacja laserowa WeLase to doskonały wybór dla butików lub imprez biznesowych, takich jak targi, targi i sklepy typu pop-up. Jest szybka, elegancka i łatwa w transporcie. WeLase nadaje się do jednostkowego grawerowania etykiet i medali.

Nasze mechaniczne maszyny grawerujące M40 i IS400 mają solidną konstrukcję, która pozwala na grawerowanie dużych pucharów szklanych, metalowych lub mosiężnych. Potrafią także grawerować i wycinać etykiety na nieoznaczone puchary. Są idealne do materiałów metalicznych, doskonale nadają się do pojedynczego lub seryjnego wycinania medali.

Szukasz kompaktowej i przenośnej maszyny do grawerowania mechanicznego? Polecamy naszą M20. Ta lekka i przyjazna dla użytkownika maszyna do grawerowania idealnie nadaje się do tworzenia indywidualnych etykiet na puchary i grawerowania medali.

 

Dostępnych jest kilka opcji tworzenia etykiet do pucharów:

  • Do etykiet plastikowych o metalicznym wyglądzie: Gravolase™ Metallics to idealny materiał do grawerowania laserowego i cięcia ekonomicznych etykiet metalicznych. Jeśli posiadasz maszynę do grawerowania mechanicznego, Metallex™ jest dedykowanym odpowiednikiem przy tej metodzie oznakowania.
  • W przypadku cienkich etykiet samoprzylepnych: Flexilase™ to elastyczny materiał z tworzywa sztucznego, dostępny w wykończeniach metalicznych lub w jednolitym kolorze. Kompatybilny tylko z urządzeniami laserowymi.
  • W przypadku etykiet z prawdziwego metalu: Gravometall™ umożliwia tworzenie mosiężnych tabliczek o autentycznym wyglądzie, co znacząco podnosi wartość pucharu. Kompatybilny wyłącznie z maszynami do grawerowania mechanicznego.

 

Grawerowanie i cięcie etykiet na puchary

Czy chcesz zdywersyfikować swój biznes, zapewniając Twoim klientom personalizowane puchary i nagrody? Zacznij od grawerowania i wycinania etykiet na puchary! Grawerowanie na płaskiej powierzchni jest łatwiejsze niż personalizacja nagród, które mogą mieć zakrzywioną lub nieregularną powierzchnię. Etykiety, plakietki i przypinki można grawerować indywidualnie i przed wydarzeniem, za pomocą maszyny do tabliczek na statuetki. Jeżeli podczas grawerowania zdarzy się błąd, wystarczy wymienić etykietę przeznaczoną na puchar lub upominek na nową.

Gravolase™ Metallics - Materialy do grawerowania - Gravograph

Grawerowanie i wycinanie niestandardowych plakietek i etykiet do umieszczenia na nieoznaczonym pucharze jest powszechnie stosowane i łatwe.

Po prostu zaprojektuj szablon, wymiary i kształt etykiety w swoim oprogramowaniu, a następnie uruchom proces grawerowania i cięcia na swojej laserowej lub mechanicznej maszynie do grawerowania pucharów.

Chcesz grawerować na jednobarwnym lub metalicznym wykończeniu, tworzywie sztucznym lub mosiądzu? Gravotech oferuje szeroką gamę materiałów do grawerowania, stworzonych do etykiet na puchary i nagrody.

Gravolase™ Metallics - Materialy do grawerowania - Gravograph

Chcesz produkować etykiety na dużą skalę? Czy oferujesz usługę personalizacji pucharów i grawerowania medali w Twoim sklepie internetowym?

Półautomatycznie graweruj etykiety seryjnie dzięki funkcji Matrix, w którą wyposażone są nasze stoły laserowe i znacznie zwiększ swoją produktywność.Nasze oprogramowanie łączy Twój system ERP z maszynaą do tabliczek na statuetki.

Pozostało Ci już tylko uruchomić produkcję!

Flexilase™ - Materialy do grawerowania - Gravograph

Potrzebujesz dużej ilości etykiet? Skontaktuj się z naszym serwisem cięcia na wymiar i pozbądź się problemu z samodzielnym docinaniem!

Tworzymy puste etykiety według Twoich specyfikacji: format, materiał, wykończenie... Pozostanie Ci tylko je spersonalizować.

Połącz naszą usługę cięcia na wymiar z naszą stacją laserową WeLase, aby uzyskać maksymalną produktywność i wzbudź zainteresowanie, oferując personalizowanie pucharu i nagrody w ciągu kilku sekund, na oczach Twoich klientów.

Grawerowanie nagród i znakowanie na pucharach

Jeśli temat grawerowania nie jest Ci obcy lub chcesz uczynić je Twoją główną działalnością, bezpośrednie grawerowanie medali, pucharów, nagród lub innych przedmiotów doda Twojej ofercie realnej wartości, zapewniając poczucie jakości.

Trophy Brass - Materialy do grawerowania - Gravograph

Materiał pucharu i efekt, który chcesz otrzymać, będą miały wpływ na wybór technologii grawerowania.

Lasery do statuetek wskazane są  do grawerowania pucharów i nagród drewnianych i akrylowych. Natomiast mechaniczne maszyny do znakowania na pucharach są bardziej wskazane do nagród szklanych i metalowych.

Podczas grawerowania szklanych pucharów i nagród zalecamy używania diamentowej końcówki, aby uzyskać delikatny, elegancki i autentyczny grawer.

Gravotech - Stainless steel engraving

Graweruj zaokrąglone i cylindryczne puchary i nagrody na całej ich długości za pomocą urządzenia obrotowego. Grawer do znakowania na pucharach jest czysty, precyzyjny i zapewnia jednakową głębokość grawerunku na 360° obrotu. Wzbudź w kliencie zaskoczenie i zachwyt, które przekroczą jego oczekiwania na temat pucharów profesjonalnej jakości!

Zbliżenie na grawerunek na szkle wypełniony złotym woskiem do złocenia

Grawerunkom mechanicznym brakuje czasami kontrastu na szkle lub metalu.

Użyj farby do grawerowania lub wosku do złocenia, aby dodać koloru Twoim mechanicznym grawerunkom i dodać uroku Twoim kreacjom! W naszej ofercie dostępnych jest wiele kolorów.

WeLase custom laser engraving

Spraw wyjątkowe wrażenie

Zaoferuj grawerowanie medali i pucharów w placówce

Zrób trwałe wrażenie, uczestnicząc w wydarzeniach sportowych, jak np. turnieje piłki nożnej, i zaoferuj personalizowane puchary, medale i nagrody!

Nasza stacja laserowa WeLase to szybka i przenośna maszyna do grawerowania. Trzy szklane boki umożliwiają Twoim klientom oglądanie w czasie rzeczywistym grawerowanie medali. Jest to wspaniały sposób na uczczenie ich osiągnięć i zaoferowanie doświadczenia klientowi, które zostanie zapamiętane!

Wykonaj proces znakowania na pucharach lub medalach w 3 prostych krokach i zoptymalizuj swoją produktywność, łącząc WeLase z naszą usługą cięcia na wymiar i oprogramowaniem do grawerowania ABC.