Gravotech - Funeral engraving machine

Tablice pogrzebowe i etykiety na urny - grawerowanie dla branży funeralnej

Odkryj naszą maszynę do grawerowania dla branży pogrzebowej!

Trwałe, ozdobne i personalizowane grawerowanie jest wykonywane codziennie przez zakłady pogrzebowe.

Grawer zawiera informacje dotyczące tożsamości zmarłego, istnieje możliwość dodania spersonalizowanej wiadomości, zdjęcia lub logo.

Maszyny do grawerowania dla branży pogrzebowej mogą być mechaniczne lub laserowe.

Mogą grawerować zarówno tekst, logo, ornamenty czy zdjęcia na tablicach pamiątkowych i etykietach na urny, jak i na samym kamieniu. Warto podkreślić bezpośrednie znakowanie urn wykonanych z metali, materiałów organicznych czy granitu. Istnieje również możliwość dodania kolorów do graweru czyniąc go bardziej wyjątkowym.

Maszyny i oprogramowanie Gravotech doskonale zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie grawerowania dla branży pogrzebowej, a także wykonają grawerowanie na „nowych” materiałach, takich jak drewno, skóra czy akryl.

 • etykiety na urny
 • tablice na trumny
 • tablice pamiątkowe

Odkryj rozwiązania Gravotech

Nasze maszyny do grawerowania dla branży pogrzebowej są idealne do cięcia i personalizacji tabliczek na trumny lub urny. Laser Gantry to idealna technologia do grawerowania zdjęć na kamieniu. Nasze rozwiązania zapewniają wysokiej jakości grawerunki o wielu zastosowaniach w branży pogrzebowej.

M20 - M40: Kompaktowa i łatwa w użyciu maszyna do grawerowania mechanicznego, jest to idealna technologia zapewniająca równie doskonały efekt na tabliczkach trumiennych, tablicach pamiątkowych czy etykietach na urny IM3: ręczna maszyna idealna do grawerowania dzięki niewielkim rozmiarom i zdolności manewrowania

Nasze oprogramowanie zawiera czcionki i logo opracowane specjalnie do zastosowań pogrzebowych. ABC: Kompatybilny z maszynami mechanicznymi. Po prostu wybierz tekst, logo i wygraweruj je. Idealny dla nowicjuszy w świecie grawerowania. Gravostyle: Kompatybilny z maszynami mechanicznymi i laserowymi Zaawansowane funkcje, takie jak grawerowanie zdjęć, edycja logo, pismo ręczne. Wykorzystaj wszystkie możliwości swojej maszyny grawerującej.

Gravotech oferuje szeroką gamę tablic pogrzebowych, etykiet na urny, tablic pamiątkowe itp. Potrzebujesz konkretnego kształtu? Możesz zamówić płyty cięte na wymiar.

  Dlaczego warto wybrać grawerkę dla branży pogrzebowej Gravotech?

  Funeral plaques customized with M20

  Inwestycja w maszynę do grawerowania dla branży pogrzebowej zapewni, że zawsze dostarczysz gotowy produkt na czas.

  Koniec z podwykonawstwem. Szybko zaoszczędzisz pieniądze.

  Accesories : compact chip collector

  Gravotech oferuje szeroką gamę tabliczek do grawerowania, etykiet na urny lub tablice pamiątkowe.

  Pojemnik na wióry zapewni czyste miejsce pracy na maszynach mechanicznych. Oczyszczacz powietrza filtruje dym i zapach lasera.

  Możesz również dodać kolory do swojego graweru.

  Grawerowanie zdjęć

  Twoje zdjęcia będą idealnie wygrawerowane dzięki ustawieniom oprogramowania Gravotech, modułowi do edycji zdjęć i wysokiej rozdzielczości naszego lasera.