Gravotech engraving supplies

Wosk do złocenia

Grawerowanie - farba wypełniająca
Wosk do złoceń dodaje blasku Twoim grawerunkom.
Wosk do złocenia złoty i srebrny
Stwórz idealnie skontrastowany grawerunek mechaniczny, aby dodać wysoką wartość spersonalizowanemu przedmiotowi. Grawerowanie szkła i metalu może czasami wystarczającego kontrastu.

Wysokiej jakości metaliczne wykończenie

  • Srebrne i złote woski do złoceń zawierają bardzo drobne cząstki metaliczne, pokryte spoiwem woskowym, tworząc wysokiej jakości farbę wypełniającą do grawerowania o metalicznym wyglądzie.

Do szkła i metali

  • Odpowiednie do szklanych i metalowych przedmiotów, nasze woski do złocenia są idealne dla odbiorców wymagających personalizacji o wysokiej wartości dodanej, takich jak biżuteria, perfumy, zegarki, okulary, a nawet długopisy.

Wosk do złocenia złoty i srebrny

  • Dostępny w 2 kolorach: złoty lub srebrny wosk do złocenia, zapewnia czytelny i kontrastowy grawerunek mechaniczny na prawie wszystkich upominkach.

Wosk do złoceń : zalety

Dodając do upominku grawerunek typu imię, datę lub specjalną wiadomość, wykonany srebrnym lub złotym woskiem , nadasz  mu osobistego charakteru, który sprawi, że będzie on niezapomniany. Zapewnij prawdziwie wyrafinowane doświadczenie Twojemu klientowi i spraw, by poczuł luksus i wysoką wartość Twojego produktu.

Woski do złoceń są sprzedawane w małych słoiczkach o pojemności 30 ml (1 oz), to idealna wielkość do usługi personalizacji w sklepie.

 

Porady dotyczące użytkowania:

  1. Nałóż wosk do złocenia w zagłębienie grawerunku mechanicznego.
  2. Pozostaw srebrny lub złoty wosk do złocenia na kilka minut do wyschnięcia.
  3. Wyczyść Twój spersonalizowany przedmiot bezwonnym spirytusem mineralnym i ściereczką, aby usunąć nadmiar wosku, który pozostał na powierzchni.

Grawerunek musi pozostać całkowicie wypełniony woskiem do złocenia.

Wosk do złocenia: Numery katalogowe

Złoto: 86550
Srebro: 86551

Bezzapachowy spirytus mineralny
245 ml (8,3 oz)

Ref. 86552

Wosk do złoceń: Waciki

Ukośnie cięte bawełniane waciki
Sprzedawane po 10 sztuk

Ref. 75167

 

Waciki płaskie
Sprzedawane po 50 sztuk

Ref. 75163