Gravotech - Custom Ink Stamps

Grawerowanie i cięcie laserowe pieczątek atramentowych

Odkryj naszą maszynę do produkcji pieczątek

Firmy, administracja, instytucje publiczne i wiele organizacji wymaga regularnie pieczątek atramentowych.

Laser pozostaje najbardziej wydajnym sposobem na wykonanie wysokiej jakości graweru na specjalniej gumie, seryjnie lub pojedynczo, ponieważ pozwala na wykonanie bardzo cienkich i delikatnych liter wymaganych na niektórych pieczęciach.

Ponadto w porównaniu ze standardowymi procesami chemicznymi nasze rozwiązanie wykorzystuje kauczuk naturalny, który jest bardziej ekologiczny i ekonomiczny.

Nasze maszyny do produkcji pieczątek mogą tworzyć tekst, logo, obrazy i odwzorowywać skalę szarości.

Know-how Gravotech w dziedzinie urządzeń laserowych to gwarancja jakości stempli.

Produkcja pieczątek, reklama, media drukowane, pieczątki fantazyjne, artykuły piśmiennicze, pieczęcie biurowe.
 

Odkryj rozwiązania Gravotech

Gravostyle ™korzysta z unikalnej na rynku funkcji „trybu stempla”, która zwiększa produktywność. Kompozycję stempla można również wykonać za pomocą oprogramowania innej firmy i przesłać bezpośrednio do lasera.

Gravotech oferuje naturalny materiał kauczukowy o nazwie „Rubbalase ™”, która redukuje zapach podczas obróbki laserem (sprawdź numer referencyjny). Jego grubość 2,2 mm (0,087 '') i twardość (60 Shore A) zapewniają wysoką jakość i wysoką rozdzielczość.

Dlaczego warto wybrać maszynę do produkcji pieczątek i stempli Gravotech?

Dedykowany moduł w Gravostyle «Tryb pieczątka»

Oprogramowanie Gravostyle ™umożliwia łatwe komponowanie pieczątek jedna po drugiej.

Możesz także użyć dedykowanego „trybu stempla”, aby zebrać różne projekty stempli w tym samym pliku (funkcja zagnieżdżania), oszczędzając czas i redukując straty materiału.

Znakowanie gumy grawerką laserową co2

Guma jest jednym z najbardziej trudnych technicznie zastosowań, ponieważ generuje dużo kurzu i dymu.

Gravotech oferuje systemy filtrów powietrza, które wyciągają dym z maszyny do produkcji stempli i filtrują go, nadmuch, który drastycznie zwiększa żywotność soczewki lasera oraz stół do cięcia, który pomaga w odprowadzaniu dymu wewnątrz lasera.

Maszyna do grawerowania gumy

W porównaniu ze standardowymi procesami chemicznymi obecnymi przy produkcji pieczęci, laser Gravotech z naszym naturalnym kauczukiem jest o wiele bardziej ekologiczny i ekonomiczny.

Nie musisz utylizować odpadów chemicznych i nie masz materiałów eksploatacyjnych (z wyjątkiem samej gumy) do wykonania ostatecznego stempla .