banner-mac-ob-laserTable-GVT

Odkryj nowe możliwości zastosowania grawerki laserowej dzięki naszemu laserowi do grawerowania tabliczek

Odkryj różne zastosowania, takie jak identyfikacja i personalizacja produktów, i wykorzystaj pełny potencjał Twojej maszyny do grawerowania tabliczek

Czy posiadasz maszynę do cięcia i grawerowania laserowego i chcesz rozszerzyć grawerowanie o usługi związane z oznakowaniem? Podziel się z nami swoim projektem! Rozszerzając zakres zastosowań, masz możliwość poszerzenia oferty usług i zwiększenia sprzedaży przez wprowadzenie nowych produktów w branży oznakowania. Możesz także skierować swoje działania na nowe segmenty rynku, takie jak znakowanie części przemysłowych czy personalizacja produktów.

Acrylics - Materialy do grawerowania - Gravograph

Co potrafi Twoja maszyna laserowa

Jeśli chodzi o oznakowanie, maszyna laserowa otwiera szeroki wachlarz możliwości. Oferować możesz:

 • tabliczki znamionowe na skrzynki pocztowe i numery mieszkań w budownictwie wielorodzinnym;
 • tabliczki na drzwiach, numery pokoi i oznaczenia kierunkowe w hotelach;
 • standardowe tabliczki znamionowe dla wyjść ewakuacyjnych lub sprzętu przeciwpożarowego, ale także do identyfikacji rurociągów lub obwodów elektrycznych;
 • etykiety odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne do użytku na zewnątrz;
 • cięcie dużych liter i znaków, pieczęci tuszowych, trofeów, tablic i medali

Odkryj nowe możliwości grawerowania dzięki Twojej maszynie laserowej

メタルマーカーG - IDプレート

Identyfikacja części przemysłowych

Oznakowanie przemysłowe to dziedzina, gdzie kluczowa jest wydajność, a maszyna laserowa do grawerowania tabliczek doskonale sprawdza się w produkcji seryjnej. Może Cię również zainteresować identyfikacja przemysłowa. Użycie stołu laserowego CO2 umożliwia oferowanie grawerowanych etykiet identyfikacyjnych, co pozwala na rozszerzenie rynku. Jest to możliwe nawet w przypadku stali nierdzewnej, dzięki zastosowaniu specjalnych produktów barwiących przed procesem grawerowania (takim jak Metal Marker G).

Jako producent laserów znakowych, możesz między innymi znakować:

 • przemysłowe tabliczki identyfikacyjne (numery seryjne, charakterystyka maszyny itp.);
 • Materiały do oznakowania CE;
 •  Przemysłowe tablice synoptyczne;
 • a nawet panele przednie elektronicznych jednostek sterujących
Spersonalizowana szminka z imieniem

Możliwości personalizacji produktów

Maszyna laserowa do grawerowania tabliczek otwiera możliwości personalizacji produktów. Spersonalizowane upominki z unikalnym grawerem cieszą się obecnie dużą popularnością. Personalizacja stanowi realną wartość dodaną dla klientów, pozwalając na odsprzedaż produktów po cenie od 4 do 5 razy wyższej niż ich oryginalna cena detaliczna.

Jeśli wykazujesz się kreatywnością, przed Tobą świetna szansa, aby trafić do klientów indywidualnych oraz biznesowych:

 • produkty z wygrawerowanym imieniem adresata lub dedykowane określonemu wydarzeniu (ramki na zdjęcia, personalizowana biżuteria);
 • szeroki wybór produktów z drewna, szczególnie z bambusa (breloczki, długopisy, butelki na wodę itd.), akrylu lub papieru (zakładki do książek itd.)
 • Produkty mogą być produkowane w niewielkich seriach i oferowane do sprzedaży zarówno w internecie, jak i w punktach sprzedaży stacjonarnej.

Za pomocą maszyny laserowej do cięcia i grawerowania można również produkować szeroki asortyment wycinanych prezentów i modeli z drewna lub akrylu. Wiele darmowych wzorów jest dostępnych w sieci. Przedmioty wycięte w unikalnych kształtach często cieszą się większą popularnością niż spersonalizowane przedmioty codziennego użytku.

Odkryj nasz przewodnik poświęcony tworzeniu spersonalizowanych produktów metodą grawerowania.

Mała tabliczka z akrylu wykonana grawerką

Produkcja niestandardowych wyrobów z użyciem materiałów akrylowych

Maszyny laserowe do grawerowania tabliczek znajdują zastosowanie w produkcji papierowych nośników komunikacji, takich jak wizytówki czy kartki okolicznościowe, ale również mogą być wykorzystane do pracy z akrylem. Oferuje to fascynujące perspektywy oraz możliwości kreatywne. Na przykład, na akrylu można wykonywać nadruki za pomocą drukarki UV przed jego wycięciem laserowym.

Dzięki temu możliwa jest produkcja materiałów reklamowych, takich jak ulotki, niewielkie wyświetlacze stołowe w hotelach i restauracjach, małe etykiety z kodami QR do skanowania menu, czy nawet bariery przeciwpowodziowe.

Sprawdź pełną ofertę materiałów akrylowych w naszym katalogu internetowym.

Dzięki maszynie do grawerowania laserowego otwierają się przed Tobą liczne możliwości dywersyfikacji działalności w zakresie laserowego grawerowania tabliczek i eksploracji nowych rynków zbytu. Pojawia się zatem kluczowe pytanie: jaki materiał wybrać do nowych zastosowań?

Masz projekt dywersyfikacji grawerowania i chciałbyś skonsultować go z naszymi ekspertami?
Nie wahaj się skontaktować z nami!


Inne materiały, które mogą przyciągnąć Twoją uwagę