Metal Marker G

Rozwiązanie do czarnego znakowania
Metal Marker G, łatwe w użyciu rozwiązanie do laserowego znakowania na czarno na metalach
Wydajne rozwiązanie bezpieczne w użyciu. Metal Marker G jest najlepszym gotowym do użycia rozwiązaniem do laserowego znakowania na czarno

Najbardziej oszczędne rozwiązanie na rynku

Metal Marker G został stworzony, aby zmniejszyć zużycie materiałów. Podczas gdy zastosowanie podobnych technologii opartych na sprayach powoduje stratę aż do 65% produktu, nasze rozwiązanie zapewnie 10 razy bardziej skuteczną moc krycia na gram.

Bezpieczne stosowanie

Produkt stosuje się punktowo bez rozpylania w powietrzu. Nie ma konieczności noszenia maski podczas jego stosowania. Ponadto, zamykana butelka gwarantuje łatwe przechowywanie oraz długie stosowanie (1 rok) po otwarciu.

Czarne znakowanie na metalach

Metal Marker G jest produktem do tworzenia czarnych oznakowań grawerkami laserowymi CO2. Umożliwia on czarne znakowanie na aluminium, mosiądzu, stali nierdzewnej lub lekkiej stali, miedzi. To wyjątkowe rozwiązanie odporne na promieniowanie UV oraz na substancje chemiczne stanie się dla Ciebie niezbędnym produktem do czarnego znakowania laserami CO2.

Metal Marker G: Korzyści

Metal Marker G, nasze rozwiązanie do znakowania na czarno dostępne jest w butelkach z aplikatorem o pojemności 46 ml (1,56 oz), co stanowi 0,9 m2 pokrycia. Jest to ponad 30% większa powierzchnia krycia w porównaniu z użyciem produktów rozpylanych.

Dzięki zamykanej butelce z aplikatorem, produkt może być przechowywany nawet rok po otwarciu.

W przeciwieństwie do stosowania aerozoli, używając tego produktu nie jest konieczne noszenie maski ochronnej.
Płynna postać Metal Marker G zapewnia aplikację bez rozpylania, ograniczając tym samym konieczność zastosowania środków ochrony indywidualnej do użycia rękawic.

 

Użytkowanie produktu do laserowego znakowania na czarno:

Metal Marker G można zastosować bezpośrednio na stole grawerki laserowej CO2, dzięki czemu wyciąg powietrza maszyny może znacznie zmniejszyć czas suszenia konieczny do laserowego znakowania na czarno.

Metal Marker G: Pojemność

46 ml (tj. 0,9 m2)

Metal Marker G: Numer katalogowy

Nr kat. 86424