Gravotech - Pet tag engraving machine

Grawerowanie adresówek dla zwierząt domowych i nieśmiertelników

Dowiedz się więcej o naszej maszynie do grawerowania adresówek zwierząt domowych i nieśmiertelników

Właściciel psa (lub innego zwierzaka) zawsze będzie potrzebował spersonalizowanych przywieszek: chce wygrawerować imię swojego towarzysza na zawieszce i zwiększyć jego bezpieczeństwo, dodając swój adres i numer telefonu.

Rozszerzenie działalności o tworzenie spersonalizowanych grawerowanych przywieszek dla zwierząt poprzez zapewnienie natychmiastowej usługi w sklepie zagwarantuje wzrost sprzedaży.

Dzięki maszynom do grawerowania etykiet dla zwierząt zwrot z inwestycji jest natychmiastowy!

Maszyna Gravotech może również grawerować na każdym innym akcesorium dla zwierząt, takim jak miska na karmę dla zwierząt, tabliczka potwierdzająca hodowlę, obroża itp.

Dlaczego warto wybrać maszynę do grawerowania przywieszek dla zwierząt domowych i nieśmiertelników Gravotech?

Przywieszka dla zwierzaka - grawerka mechaniczna

Gravotech zapewnia kompletne rozwiązanie:

 • maszyna do grawerowania etykiet dla zwierząt domowych, laserowa lub mechaniczna
 • oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb
 • szeroka gama wysokiej jakości przywieszek dla zwierząt z aluminium, mosiądzu lub stali nierdzewnej
Duży wybór przywieszek dla zwierząt

Grawerowanie przywieszek dla zwierząt to bardzo dochodowy biznes, maszyna zwraca się średnio po 1 miesiącu!

Stwórz swój katalog produktów z zapisanymi ustawieniami

Gravotech oferuje unikalne rozwiązania dedykowane do użytku w warsztacie: maszyna jest cicha, a jej niewielki gabaryt i łączność bezprzewodowa ułatwia instalację.

Dzięki naszemu prostemu w obsłudze oprogramowaniu (KATALOG) zainstalowanemu na dotykowym tablecie każdy może grawerować.

Lasery umożliwiają grawerowanie dużej liczby przywieszek w tym samym czasie (np. większe zamówienia ze strony internetowej).

Oprogramowanie do grawerowania można połączyć z Twoją stroną www, aby automatycznie zbierać zamówienia i przekształcać je w prace grawerskie.

Odkryj rozwiązania Gravotech

M10: najmniejsza i najłatwiejsza w obsłudze maszyna w naszej ofercie. Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu i specjalnym uchwytom, grawerowanie nigdy nie było tak proste. 

ABC: Po prostu wybierz swój tekst, logo, żądany efekt i graweruj. Idealny dla nowicjuszy w świecie grawerowania i większości potrzeb związanych z grawerowaniem w punkcie sprzedaży.
Gravotouch: utwórz katalog produktów i możliwości z zapisanymi ustawieniami wstępnymi. 
Gravostyle: Zaawansowane funkcje, takie jak grawerowanie zdjęć, edycja logo, pismo odręczne, grawerowanie 3D.

Dostępna jest szeroka gama przywieszek i tabliczek dekoracyjnych ze stali nierdzewnej, aluminium lub mosiądzu. Są kompatybilne z systemami grawerowania laserowego, mechanicznego i żłobiącego.

  Mosaic of personalized jewels, glass and perfume

  Personalizacja

  Uczyń go wyjątkowym, stwórz emocje

  Jesteś marką luksusową lub międzynarodową i chciałbyś opracować ekskluzywne doświadczenie klienta w sklepie dla swoich klientów, na swojej stronie e-commerce lub podczas wydarzenia?

  Gravotech oferuje rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Dedykowany kierownik projektu poprowadzi Cię przez cały okres współpracy: omówienie wymagań, przeprowadzenie próbek na Twoich produktach, wybór najlepiej dopasowanej technologii personalizacji, wdrożenie rozwiązania i szkolenie użytkowników.

   

  Dowiedz się więcej