Gravotech - Industrial part marking

Znakowanie części mechanicznych i przemysłowych - bezpośrednie znakowanie części

Odkryj nasze maszyny do znakowania mikroudarowego i przemysłowe grawerki laserowe!

Znakowanie na częściach mechanicznych jest niezbędne do identyfikacji lub zapisania danych informacyjnych na produktach. Ten etap znakowania jest konieczny dla firm przemysłowych, aby mogły śledzić wytwarzany produkt i zapewnić jego identyfikację przez cały cykl życia.

Potrzeba znakowania części w procesie produkcji jest powszechna i często wymagana w środowisku międzynarodowym. Dotyczy zarówno sektorów, które produkują komponenty na dużą skalę, jak i mniejszych warsztatów produkujących kilka sztuk dziennie. Większość dzisiejszych branż musi identyfikować i kodować swoje części.

Gravotech ściśle współpracuje z przemysłem w celu identyfikacji części, takich jak wały, sworznie, tuleje, obudowy, kołnierze, rolki, tuleje, piasty, koła zębate, tłoki, popychacze, zawory itp.

Świadomi, że wdrożenie systemu identyfikacji części mechanicznych jest dla tych firm ważnym wyzwaniem i stanowi inwestycję Gravotech dostarcza stacje grawerujące pod klucz w różnych technologiach do znakowania części, małych i średnich serii, po kontrolowanych kosztach.

 • wygraweruj swoje logo, swoją markę
 • oznacz numer referencyjny, numer seryjny, numer partii itp.
 • zidentyfikuj każdą część, aby monitorować ich śledzenie
 • spełniaj normy jakości i stwórz system identyfikowalności

Odkryj rozwiązania Gravotech

Dlaczego warto wybrać przemysłowe maszyny do znakowania Gravotech?

Linia produkcyjna - przemysł motoryzacyjny

 • Rozwiązanie dostosowane do szybkości produkcji
 • Rozwiązanie dostosowane do materiałów i właściwości części mechanicznych
 • Zwiększona produktywność
 • Łatwe w użyciu rozwiązanie, dostępne dla operatorów bez specjalnego szkolenia
 • Bezpieczny proces
Stacja laserowa i maszyna do grawerowania mikroudarowego

 

 • Stołowe maszyny do znakowania mikroudarowego
  Rozwiązania typu all-in-one: wielofunkcyjne urządzenie do znakowania mikroudarowego, idealne do produkcji małych i średnich nakładów. Rozwiązanie znakujące z najlepszym kompromisem między czasem cyklu, głębokością wykonywanego znaku i budżetem. Jest doskonale przystosowane do znakowania trwałego tekstu alfanumerycznego na małych częściach mechanicznych.
 • Przemysłowe grawerki laserowe
  Zaprojektowany, aby zwiększyć produktywność i zmaksymalizować zwrot z inwestycji. LW2 Touch to laserowa stacja znakująca do wszystkich zastosowań przemysłowych oraz identyfikacji, od znakowania jednostkowego po produkcję w dużym tempie. Skorzystaj z kompletnej, wydajnej stacji roboczej, którą można dostosować do Twoich zastosowań i warunków produkcyjnych. Wszechstronna, wyposażona w panel opcji, akcesoriów i źródeł lasera, aby dostosować się do Twoich materiałów i zastosowań.
Datamatrix - znakowanie laserowe

 • Łatwa identyfikacja
  Identyfikacja każdej części mechanicznej za pomocą unikalnego numeru seryjnego lub kodu 2D. Nasze maszyny mogą automatycznie generować dane do znakowania. Nasze oprogramowanie pomoże Ci wdrożyć pełną identyfikowalność. Dla Twoich pracowników nie jest wymagane żadne specjalne szkolenie!
 • Zmniejsz koszty
  Przełącz się z rozwiązania do etykietowania na rozwiązanie do bezpośredniego znakowania części. Brak materiałów eksploatacyjnych, niższy koszt posiadania
 • Elastyczność
  Nasze stacje oferują opcje (rylec 3D i moduł 3D) do znakowania części o różnych kształtach. Nasze dodatkowe urządzenie obrotowe pozwoli na znakowanie części cylindrycznych Nasza pełna gama rozwiązań mechanicznych i laserowych obejmuje wszystkie rodzaje materiałów: metale i tworzywa sztuczne