Gwarancja na grawerki Gravotech

Studia przypadków i sukcesy klientów Gravotech

Dowiedz się, jak firma Gravotech odpowiedziała na potrzeby swoich klientów w zakresie znakowania i grawerowania
Aluminiowa część samochodowa oznaczona kodem Datamatrix w celu zapewnienia identyfikowalności.

[Historia sukcesu] Grupa Fischer

Fischer jest wiodącym dostawcą w branży motoryzacyjnej, który dąży do wdrożenia precyzyjnej identyfikowalności części w swoich zakładach.

Dzięki doświadczeniu Gravotech oraz ich zdolności do dostarczania prostych, skutecznych i innowacyjnych rozwiązań, wyzwania związane ze znakowaniem części w firmie Fischer zostały pokonane bez marnowania czasu i przerywania pracy linii produkcyjnej.

"To rozwiązanie dostarcza wszystkie korzyści, których poszukiwaliśmy. Umożliwia szybkie, wysokiej jakości znakowanie oraz pozwala nam na replikowanie grafiki, takiej jak Datamatrix, z wyjątkową czytelnością na komponentach."
Marc Schweizer - menedżer ds. rozwoju biznesu w Grupie Fischer
René FIX
Produkt ISlide w LS100

[Historia sukcesu] ISlide

Poznaj historię współpracy między Gravotech i ISlide, firmą obuwniczą oferującą produkty personalizowane. ISlide postanowił udoskonalić swoje istniejące rozwiązanie grawerowania w swoim dziale w sklepie NBA w Nowym Jorku, poszukując maszyny, która zapewniłaby lepszą jakość grawerowania przy jednoczesnym skróceniu czasu i uproszczeniu jego procesu.

"Gravotech odegrał kluczową rolę w możliwości dostarczania naszym klientom spersonalizowanych klapek sportowych, dzięki wszechstronnemu rozwiązaniu - maszynie laserowej i specyficznemu oprogramowaniu dla zastosowanej aplikacji.

Justin Kittredge, dyrektor generalny ISlide
Gravotech and Danfoss use case mockup (for teaser)

Danfoss - przypadek użycia

Dowiedz się więcej o współpracy pomiędzy Gravotech i Danfoss, wiodącą duńską firmą specjalizującą się w produktach grzewczych, chłodniczych i maszynowych. Projektem firmy Danfoss, zatrudniającej ponad 40 000 pracowników w 100 krajach, było ulepszenie identyfikowalności, zapobieganie fałszerstwom i zmodernizowanie linii produkcyjnej.

"Wybraliśmy Gravotech, ponieważ mieliśmy dobre doświadczenia z ich poprzednimi laserami. Od stycznia 2023 r. nasze znakowanie laserowe jest bezbłędne"
Richard Wilson
1.2mln

oznaczonych zaworów rocznie

2800

zaoszczędzonych godzin przez jedno urządzenie laserowe

8

Rozwiązania laserowe Gravotech