Gravotech Team

Opinie

Poznaj naszych pracowników

Co nasi pracownicy mówią o Gravotech

ppl-gravotech-woman-office

Qi

Kontroler finansowy w Azji i dyrektor generalny w Chinach

"Wkroczyłam w najlepszą dekadę mojej kariery w Gravotech! Otrzymałam niesamowitą możliwości rozwoju od świeżo upieczonego stażysty do Regionalnego Dyrektora Finansowego i Dyrektora Generalnego na Kraj. Tak wyjątkowej ścieżki kariery nie wyobrażam sobie nigdzie indziej.

Jako młoda Chinka w Gravotech zawsze mam równe szanse i uprawnienia ze strony najwyższego kierownictwa.

Mając silne poczucie przynależności, chętnie będę zarówno świadkiem jak i przyczynię się do dochodowego i zrównoważonego rozwoju Gravotech w następnej dekadzie."

ppl-xf510-presentation

Eric

Dyrektor zarządzający - Niemcy i Austria

"Dołączyłem do Gravotech w 2011 roku jako VIE (międzynarodowy program szkoleniowy) i od tego czasu przez lata miałem możliwość zdobycia doświadczenia na kilku różnych stanowiskach.

Struktura organizacyjna Gravotech ułatwia łączenie się i współpracę z kolegami we wszystkich lokalizacjach, w tym w naszej siedzibie głównej.

Naprawdę masz możliwość tworzenia i wdrażania własnych projektów i wprowadzania zmian.

Obecnie jestem Dyrektorem Zarządzającym niemiecko-austriackiej spółki i odpowiadam za świetny zespół 70 pracowników.
Każdego dnia mogę pomóc kształtować przyszłość Gravotech."

Gravotech employee

Sebastien

Kierownik zespołu posprzedażowego

"Po umowie tymczasowej dołączyłem do firmy Gravotech jako monter. Niedługo potem w ramach rekrutacji wewnętrznej zostało ogłoszone stanowisko technika napraw, złożyłem aplikację i zostałem wybrany.

Następnie udało mi się dołączyć do działu hotline, gdzie pracowałem jako technik przez prawie 10 lat. W 2014 roku zostałem referentem technicznym ds. międzynarodowego serwisu posprzedażowego, a następnie liderem zespołu.

Od czasu mojej integracji Gravotech umożliwił mi odbycie szkoleń, abym mógł w pełni wykonywać swoje funkcje (techniczne i kierownicze).

Wszystkie te doświadczenia były dla mnie korzystne i pozwoliły mi na rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty."

Gravotech employee

Maciej

Kierownik sprzedaży

"Dołączyłem do Grupy Gravotech ponad 12 lat temu, kilka tygodni później sprzedałem swoją pierwszą maszynę grawerską i zakochałem się w świecie grawerowania....

Chętnie pomagam klientom z różnych rynków w ich podróży związanej ze znakowaniem i grawerowaniem i uwielbiam dzielić się swoją wiedzą. Byłem zaangażowany w tworzenie profesjonalnych szkoleń i seminariów, które pomagają grawerom poprawić ich umiejętności funkcjonalne i operacyjne.

Gravotech daje mi możliwość tworzenia, rozwijania i prowadzenia "Seminariów Laserów" i przeszkoliłem już ponad 1000 klientów. Kolejną wspaniałą rzeczą w pracy z klientami Gravotech jest to, że "typowy projekt grawerski" nigdy nie jest typowy, zawsze jest coś wymagającego i każdy dzień jest wypełniony nowymi możliwościami nauki, nowymi materiałami, specyfikacjami klientów i mnóstwem testów!"

Gravotech-Laura

Laura

Młodszy projektant grafiki (umowa o pracę)

"Dołączyłem do zespołu marketingu operacyjnego w Rillieux-la-Pape we wrześniu jako młodszy grafik w ramach programu work-study.

Moja integracja przebiegła bardzo dobrze. Szybko zostałem wprowadzony do technologii i kultury korporacyjnej Gravotech. Tutaj uczę się i staję się bardziej profesjonalny każdego dnia. Powierzono mi realizację projektów i nie ma dwóch takich samych dni.

Dla mnie to świetna okazja, aby rozpocząć swoje życie zawodowe w tak troskliwym i formacyjnym środowisku."

Gravotech employee

Dylan

Inżynier ds. prototypów i testów - Fotonika

"We wrześniu 2020 r. dołączyłem do Gravotech w ramach mojego kursu inżynierii fotoniki, wizji i obrazu w zakresie 3-letniego programu studiów. Było to kluczowym wyborem dla mojego dyplomu i mojej przyszłości.

Będąc bardzo zainteresowany technologią laserową, wybór Gravotech był dla mnie oczywisty. Zaczynałem w dziale marketingu strategicznego, gdzie działałem jako łącznik między stroną techniczną a rynkiem, zanim przeszedłem na stronę techniczną i dołączyłem do działu badań i rozwoju.

Moja integracja i interakcje z różnymi działami przebiegały bardzo sprawnie. Moja ewolucja od technika do inżyniera pod względem autonomii i refleksji była przerywana bogatymi i zróżnicowanymi zadaniami. Miałem to szczęście, że mogłem w pełni wykorzystać nabyte doświadczenie, podpisując stałą umowę pod koniec mojego kontraktu. Dzięki temu mogłem nadal rozwijać się, pracując w różnych zespołach i przy zróżnicowanych zadaniach."

Gravotech employee

Nicole

Kierownik zespołu ds. dystrybucji

"Obecnie zajmuję stanowisko kierownika zespołu ds. dystrybucji materiałów eksploatacyjnych. Jestem związany z Gravotech od ponad 12 lat i moje doświadczenie było niesamowite. To, co naprawdę wyróżniało tą firmę, to panujący  w niej prawdziwy duch pracy zespołowej.

Od pierwszego dnia czułem się, jakbym był częścią wielkiej rodziny. Atmosfera w Gravotech opiera się na współpracy i wzajemnej pomocy. To tak, jakbyśmy wszyscy pracowali razem, aby stworzyć coś wyjątkowego. A tym czymś wyjątkowym jest pomaganie naszym klientom. Nie chodzi tylko o osiągnięcie naszych celów; chodzi o pójście o krok dalej, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni.

Współpraca między pracownikami jest bardzo inspirująca. Nie chodzi tylko o wykonanie zadań; to przede wszystkim pomaganie sobie nawzajem w rozwoju i odnoszeniu sukcesów. Chodzi o wzajemne świętowanie zwycięstw i wspieranie się w pokonywaniu wyzwań. Bycie członkiem zespołu Gravotech to nie tylko praca; to wspólna podróż, podczas której wszyscy zmierzamy do wspólnego celu: ułatwić życie naszych klientów dzięki dostarczanym usługom i produktom."

Gravotech employee

Frederic

Menedżer grupy oprogramowania sprzętowego

"Dołączyłem do Gravotech w Lyonie w październiku 2005 roku jako praktykant w dziale badań i rozwoju, pracując nad przekształcaniem zintegrowanego systemu Linux. W tym czasie projekt koncentrował się na tworzeniu nowego pakietu oprogramowania dla nowej aplikacji.

W tamtym czasie projekt skupiał się na odnawianiu technologii mikroudarowej wraz z wprowadzeniem na rynek serii P5000/UC500, z których niektórzy klienci nadal korzystają.

Staż następnie przekształcił się w 2007 roku w stałą pracę na stanowisku inżyniera ds. rozwoju zintegrowanego oprogramowania.

Przez ostatnie dwa lata nadzorowałem zespół, w którym pracowałem przez cały ten czas.

Gravotech wspierał mnie w przejściu na bardziej menedżerską rolę i przeszkolił, abym mógł jak najlepiej ją spełniać.

Cechą charakterystyczną naszego zespołu jest to, że wszyscy świetnie się znają, a ekipa składa się ze zmotywowanych osób. Atmosfera ta przyczynia się do zwiększenia wydajności w codziennej pracy."

Philipe Fardet

Philippe

After-Sales Repair Logistics Manager

"Hired in March 1988 as a logistics employee, I've had a long, rich, and winding career. Today, I'm the After-Sales Repair Logistics Manager.

I joined the company with pride, ambition, and a determination to succeed. It was surrounded by great people who taught me a lot that I managed to build what I have today. The culture of sharing that was passed on to me, and which used to be Gravotech's strength, is now mine.

That's why, for me, participative management is the greatest success.

Without our teams, we wouldn't be as efficient. It's not just the department manager who deserves the credit - as the saying goes, "Alone we go faster, together we go further!"